Дослідження

Як соціальні мережі впливають на здоров’я тернополян

Як соціальні мережі  впливають на  здоров’я тернополян

На вулиці XXI століття і більшість з нас звикла спілкуватися в Інтернеті за допомогою соціальних мереж. Іноді це займає декілька годин на день. Помалу зникає бажання виходити на вулицю, гуляти в парку, ходити в кіно чи театри та наживо спілкуватися. За словами учених, таке спілкування може нанести серйозний удар по здоров’ю. Наслідки вражають

Maryana 15 березня, 17:40

4

3075

Як соціальні мережі впливають на наше здоров’я

Найбільше ця проблема торкнулася Великобританії. Розлучення в цій країні сягнули висот. Такі соціальні мережі, як: Facebook, Vkontakte, «Одноклассники» стали причиною негараздів в сім’ях тільки через віртуальний флірт з іншою особою.

Віртуальне спілкування може негативно впливати на імунну систему людини, призвести до гормонального збою в організмі та порушити роботу артерій і процеси мислення. І, що в результаті? Підвищений ризик появи та розвитку раку, серцево-судинні захворювання та недоумство.

Як соціальні мережі впливають на наше здоров’я

За думкою англійського ученого Аріка Сігмана, часте віртуальне спілкування шкодить здоров’ю людини через скорочення спілкування з реальними людьми. Що в свою чергу і притягує всі негативні наслідки для організму. За його словами, фізіологічні процеси в організмі кожної людини проходять по різному, в залежності від того, чи страждає людина від самотності, живе з «нелюбом» чи спілкується у соціальних сітях, що і відбувається наразі найчастіше.

Ілюзія обману

Існує думка, що соціальні мережі є ключем до встановлення нових контактів. Проте учений вважає, що це тільки ілюзія спілкування. За його словами, соціальні мережі повинні підштовхувати нас до соціальної активності, але в реальності ми бачимо зовсім інше. Це як хвіст виляє собакою. Тобто, замість того, щоб «народжувати» спілкування соціальні мережі його просто імітують.

Як соціальні мережі впливають на наше здоров’я

Діти, які дуже рано розпочали віртуально спілкуватися можуть відчувати труднощі в реальних відносинах з людьми, оскільки погано розбираються в тонких відтінках виразу обличчя, тону голосу та мови тіла. До того ж, у підлітків формується помилкове враження, що любов і дружбу легко завоювати та легко зруйнувати.

У віртуальному світі все дуже просто, одним тільки клацанням по мишці можна позбутися дружби, припинити спілкування, знищити свій профіль, якщо він чимось не подобається і змінити його на більш цікавий. У реальному світі все абсолютно не так.

Як соціальні мережі впливають на наше здоров’я

Також, відмічається, що людям, які звикли до швидкоплинного інтернет-життя, реальність може показатися занадто скучною і не цікавою, в результаті, вони можуть «оживити» реальне життя, дозволивши собі імпульсивні вчинки. І, що найстрашніше, доходить навіть до спроб самогубства.

Бажаємо усім нашим, дорогим тернополянам, побільше живого реального спілкування. Адже в житті найяскравіші відчуття, емоції, завдяки яким народжується наше ставлення до навколишнього середовища і покращується здоров’я та самопочуття.

Як соціальні мережі впливають на наше здоров’я

Гість, 21 Березня, 2014 23:16

підтримую Kolya! Правий , в барі дівчата стидаються..а тут не баче лиця і всьо:)

Гість, 21 Березня, 2014 22:24

Kolya, а шо в кафе слабо познайомитися? чи тільки в неті рибку ловиш?

Гість, 21 Березня, 2014 22:12

шо не кажіть, а дівчата в неті ведуться... хто як) одні зразу, а другі через тиждень))

Гість, 21 Березня, 2014 21:59

недавно з мужчиною в неті познайомилася, він з Чилі. Ну капець якийсь, спочатку було приємно спілкуватися, а потім взагалі обнаглів. Я тільки в скайп зайду чи у фейсбук, а він вже тут як тут. Я так ігнорувала три тижні, потім він з претензіями видалив сам мене) інтернет це круто, але з особистим тірятися тут не треба!

Гість, 18 Березня, 2014 13:21

з цією статею я цілком згідна! я тоже думаю, що потрібно бачити свого співрозмовника. Сидіти вдома чи на роботі і вести розмову з кимось, при тому не бачити його обличчя, це вже якийсь пережиток.Ну добре, коли із знайомими декілька слів перекинутися в вконтакті чи фейсбуці, але є такі, що в реальності не можуть ні з ким познайомитися, а в інтернеті в них валом друзів)

Показати всі коментарі...

096 903 83 84

ternopil(at)visit.ua

©2014 visit. All rights reserved