Дослідження

Як по обличчю розпізнати відношення людини до сексу

Як по обличчю  розпізнати відношення людини до сексу

При знайомстві з новою людиною перед нами постає невідомість. Невідомість того, що це за особа, який у неї характер, її думки, емоції, а більшість цікавить ще й сексуальний потенціал незнайомки чи незнайомця. Чи можна визначити по зовнішності людини її сексуальні можливості?

Maryana 15 березня, 15:11

2

5689

Загалом, для того, щоб визначити статеву конституцію зацікавленої вами особи достатньо звернути увагу на декілька моментів у її зовнішності.

Як по обличчю розпізнати відношення людини до сексу

ГУБИ

По губах можна зрозуміти наскільки особистість емоційна та чутлива. Пухкі губи належать людині, яка більш ніжніша і вразливіша, ніж інші. При тому сексуальні радості їй даються напрочуд легко. Потрібно звернути увагу на нижню губу, саме вона є найточнішим індикатором, тому що у чутливих шанувальників задоволення нижня губа пухкіша за верхню. А якщо вона ще й випинається вперед, то тут мова може йти навіть про деяку розпущеність. Та навіть якщо у особи губи пухкі це ще не остаточний факт того, що у неї сильний сексуальний потенціал, може бути, що ця людина чутлива, романтична, душевна і просто любить секс.

Тонкими губами володіють ті, які відрізняються лідерськими якостями, великою силою волі, але стриманістю у відносинах та сексуальних задоволеннях. Так, у таких людей не сильно розвинена сексуальна фантазія та сексуальна чутливість, проте це зовсім не означає, що у них низький сексуальний потенціал. Це сильні, вольові, розумні, сексуальні, але не чутливі і не різносторонні в ліжку.

Як по обличчю розпізнати відношення людини до сексу

ПІДБОРІДДЯ

На підборіддя також рекомендується звертати увагу. Чим воно масивніше, тим більше в людини сексуальної сили і енергії. Такі люди люблять фізичну насолоду, дуже жагучі і витривалі в сексі, проте бояться глибоких почуттів і невдач, тому секс з ними гарячий, але ніжності тут не вистачає.

Як по обличчю розпізнати відношення людини до сексу

ОЧІ

Цікаво, що маленькі очі з припухлими нижніми повіками належать любителю сенсорних насолод. Чутливі особи володіють розкосими очима, які трохи опущені до скроні. Зверніть увагу, що колір очей теж має неабияке значення – чим вони тепліші, тим енергійніша людина у ліжку. Жагучим, пристрасним особам належать темно-карі очі. Зеленими володіють ті, які є винахідниками в сексі: вони романтичні, ніжні, і досить вибіркові у своїх партнерах – багато дають, але і багато просять взамін.

Як по обличчю розпізнати відношення людини до сексу

БРОВИ

Чим брови густіші і виразніші тим особа «голодніша» на секс. Це енергійний, рішучий і великий гурман.

Як по обличчю розпізнати відношення людини до сексу

ВОЛОССЯ

У мужчин з високим статевим потенціалом багато волосся на грудях, руках і ногах. Швидко росте волосся і на обличчі, тому голяться вони дуже часто. Вважається, що найжагучіші і темпераментні в ліжку саме брюнети. Чим більше в організмі гормону тестостерону – тим темніша і виразніша пігментація. В ліжку брюнети лідери, дуже енергійні, багато експериментують. Фішка брюнетів – сила і кількість.

Проте для тих жінок, які люблять багато ніжності і ласки, більше підійдуть блондини. У блондинів спокійний темперамент, вони врівноважені і не люблять ризикувати. Такі люди вловлюють найменші нюанси настрою, прекрасно відчувають партнера, уміють розділяти емоції, здатні багато фантазувати, але самі не підуть на експеримент. Інша справа, якщо більш активний партнер поведе їх за собою. Шатени – золота середина між брюнетами і блондинами.

Як по обличчю розпізнати відношення людини до сексу

ТАНЦІ І ХОДА

Наостанок декілька слів про поведінку і манери людини, завдяки яким теж можна розпізнати величину сексуального потенціалу.

Якщо особа танцює граціозно і красиво, тим краще вона володіє своїм тілом, більше його відчуває, що означає її знання у мистецтві кохання. Пластичні люди набагато винахідливіші.

Хода перевальцем або ж стрибаюча вкаже на людину, яка розуміється в задоволенні. Все навпаки з в’ялою ходою. У такої особи не вистачає енергії та фантазії, впевненості і рішучості, що і відображається у ліжку. Дуже швидка хода демонструє імпульсивного коханця чи коханку – це жагучі коханці, але навряд чи їм притаманний довгий і повільний секс. Воєнна хода вказує на сильну, вольову людину, але яка не відрізняється особливою сексуальною фантазією в ліжку.

Таке собі невеличке тернопільське дослідження, завдяки якому ми розглянули важливі ознаки по яких можна розпізнати сексуальні можливості майбутнього партнера. І не вирішуйте все тільки по одній ознаці, – беріть до уваги всі якості, тоді і результат буде точнішим.

Як по обличчю розпізнати відношення людини до сексу

Гість, 27 Березня, 2014 16:35

не показник колір волосся) світленькі тоже тримаються. А от губи, які дівчата "надувають" , то вони хочуть показати свій потенціал? Як на мене це повне уродство природньої краси.

Гість, 21 Березня, 2014 22:17

ну я брюнет...всьо треба щоб всі дівчата прочитали це)

Показати всі коментарі...

096 903 83 84

ternopil(at)visit.ua

©2014 visit. All rights reserved