Події

Війни на Тернопільщині або бойові дії «Гурби-Антонівці»

Війни на Тернопільщині  або бойові дії «Гурби-Антонівці»

«Гурби-Антонівці» Всеукраїнська гра, у ній беруть участь 300 хлопців і навіть дівчат. Проте вже багато років поспіль саме учасники з Тернопільщини були основною силою на грі та часто здобували перемогу.

Maryana 26 квітня, 14:56

1

3788

Загартуймо душу й тіло…

Коли починаєш задумуватися над серйозністю життя, над правом і вмінням виживання, над тим чи справишся з перепонами, розумієш, що не все вдається легко і необхідне гартування, гартування морального та фізичного духу. Сьогодні важкий час для України та для її патріотів. Цей і минулий роки вже увійшли в історію. Вже вкрали в нас кусочок рідної землі, і, щоб не віддавати решту, потрібно вміти її захищати. У масштабній спортивно-патріотичній грі «Гурби-Антонівці» кожен бажаючий загартовує своє тіло і дух на завжди. Ця гра не просто гра, це боротьба за виживання, як і наразі відбувається в країні. І це помста за поразку у 1944.

«Гурби-Антонівці» Всеукраїнська гра, у ній беруть участь 300 хлопців і навіть дівчат. Проте вже багато років поспіль саме учасники з Тернопільщини були основною силою на грі та часто здобували перемогу.


Де буде війна?

Чотири дні, з 1 по 4 травня, бойові дії триватимуть на межі Тернопільської та Рівненської областей, у лісовому масиві на місці найбільшого бою НКВС та УПА у 1944 році «Бій під Гурбами».

Саме це місце, як ніде насичене духом справжньої війни та справжнього патріотизму. І тому, саме на цьому місці вже неодноразово проходить помста за поразку патріотів України. І це буде неабияким стимулом продемонструвати свої сили та уміння поборотися за країну.


Як саме проходять бойові дії?

Найнеочікуваніші сценарії розгортатимуться на 25 кв. км лісів та боліт. Дві команди пліч-о-пліч боротимуться за першість. Події розгортатимуться і в темряві, проводитимуться нічні пошуки штабу супротивника, учасники зустрінуться обличчя в обличчя з досвідченими диверсантами. Саме тут , на цій бойовій грі, можна впевнено сказати «НІ» своїм слабкостям! Тут пройде найсерйозніша моральна та фізична підготовка.


Після того, як збереться 300 осіб, лунає команда «Курені, шикуймось!» і всі учасники, кидаючи свої попередні справи стрімголов біжать до лави. Це відкриття гри. Опісля, церемонія, слово головного, вивішування національної символіки, а дальше учасники отримують свої пов’язки (життя) і відбувається показовий бій. Тоді курені розходяться по трьох точках терену площею у 25 кв. км. Кожен насичений сподіваннями на перемогу перебуває в очікування старту. І рівно о півночі – старт! Наступні 3 доби – кожен боєць «до крові».

При бажанні поспати, хоть трішки відпочити, відразу з’являються диверсанти з якими необхідно боротися і шукати інше місце ночівлі. А на світанку потрібно знайти прапор суперника. А далі ще цікавіше…

Одинадцять років боротьби

Абсолютно різні люди з різних куточків України збираються для боротьби з ворогом. Немає різниці стать і вік, головне чітко іти по плану і дістатися до мети – виграти! Вже 11 років поспіль проходить боротьба, 11 перемог і 11 поразок. Що очікує учасників Тернопілля цього річ, поки що ніхто не знає, але впевненні, що даремно таке гартування не пройде.

Гість, 01 Травня, 2014 12:47

Сьогодні ігри почалися...Будемо уболівати за наших!!)

Показати всі коментарі...

096 903 83 84

ternopil(at)visit.ua

©2014 visit. All rights reserved