Події

У Тернополі обрали найвродливішу студентку!

У Тернополі обрали найвродливішу студентку!

Одна із зірок сучасного шоубізу висловилася, що «краса не вимагає жертв. Краса вимагає уваги». Тому вся наша і, надіємося, ваша увага прикута до конкурсу краси, талантів та інтелекту «СтудМіс-2014» (який відбувся вчора, 30 травня), а точніше – до його учасниць. Кожна з них по-своєму вродлива, талановита, особлива та неповторна. Але корона лише одна…

Julia Prokopyshyn 31 травня, 15:37

4

6417

Корона щорічного обласного конкурсу краси та інтелекту серед студентської молоді «СтудМіс-2014» знайшла свою власницю. Нею стала 21-річна студентка тернопільського економічного університету Ольга Росоха. Окрім подальшої участі на конкурсі краси серед студенток з усієї України, Оля отримала також подарунки від спонсорів, серед яких значимий – вікенд у Прибалтиці.

СтудМіс Тернопіль

В першу чергу – це досягнення для себе і доказ, що все-таки я краща з кращих, – зізнається Ольга. – Мені дуже подобається брати участь в конкурсах, бо це підвищує в деякій мірі самооцінку і додає більше поштовхів у житті загалом. Дівчатам, які не перемогли, бажаю продовжувати брати участь у таких конкурсах. Бо я також вже була і Міс-кулінарія, і Міс-ніжність і т. д. Просто треба практикуватись над собою. Це здається, ніби легенько вийти на сцену, пройтися, посміхнутися і все. Але насправді це важко, коли на тебе дивиться досить велика кількість людей, це велике напруження. Навіть в мене, скільки разів я виходила вже на сцену, скільки в мене вже є перемог, все одно є страх перед кожним виходом на сцену. Але в результаті все добре.

СтудМіс Тернопіль

Конкурси краси завжди відзначаються феєричністю. «СтудМіс-2014» - не виняток. 15 учасниць конкурсу, як лампочки, освітлювали і навіть засліплювали все довкола своєю красою та граційністю. Виходили вони на сцену у стилі ретро, дефілювали в ковбойському стилі кантрі та у вечірніх платтях, нагадали про літо виходом у нижній білизні, демонстрували неповторні таланти та відповідали на запитання, які б допомогли журі краще зрозуміти внутрішній світ дівчат окрім їхньої зовнішності. Останні два конкурси видалися для багатьох одними із найцікавіших, оскільки красивою людина повинна бути не лише на обличчі, але й душею та життєвою мудрістю.


Юлія Герасимчук, ТНПУ, СтудМіс-інтернет-симпатій1. Юлія Герасимчук, ТНПУ, СтудМіс-інтернет-симпатій

Що для тебе є щастя? – Для мене щастя включає у собі багато певних чинників, складників. Менше з них, напевно, займають матеріальні цінності, а найбільше займають моя сім’я, мої друзі. Адже на самоті ми не можемо розділити радість, яку ми маємо. І я вже маю велике щастя, що мене було кому забрати з роддому, що я маю мати і батька, бабусю, дідуся, і всіх, хто може мене підтримати, друзів вірних. Ось в цьому полягає щастя.

Уляна Христенко, ТНПУ, СтудМіс-грація2. Уляна Христенко, ТНПУ, СтудМіс-грація

Сьогодні маємо конкурс краси. Чому саме краса повинна врятувати світ? – Я вважаю, що кожна людина має бути красивою не тільки зовнішньо, але й багата внутрішньо. В людини має бути ще й душевна краса. І саме душевна краса врятує цей світ. Всі дівчата дуже красиві, а тому достойні перемоги.

Ольга Росоха, ТНЕУ, Студміс-2014, СтудМіс-фото 3. Ольга Росоха, ТНЕУ, Студміс-2014, СтудМіс-фото

Чи є в тебе хлопець? Якщо так, то на що ти готова заради коханої людини? – Так, є. Я вважаю, що, якщо ти дійсно кохаєш, то ти готовий на все. В межах розумного на все. Борщ і макарони по-флотськи кожного дня би готувала, а от з парашутом не знаю, чи би стрибнула. Висоти боюся.

СтудМіс Тернопіль 2014

Анна Станкович, ТНЕУ, СтудМіс-ніжність 4. Анна Станкович, ТНЕУ, СтудМіс-ніжність

Ти навчаєшся в економічному університеті. Чому ти обрала саме цей вуз і свою професію? До речі, яка твоя майбутня професія? Бухгалтер. Тернопільський національний економічний університет я обрала тому, що він є одним із найкращих в Україні. А професію бухгалтера обрала, щоб продовжити сімейну справу.

Марія Вічко, ТНПУ, СтудМіс-пісня5. Марія Вічко, ТНПУ, СтудМіс-пісня

Що б ти змінила у власній зовнішності? – Я вважаю, що кожна людина є унікальною і особливою. Чомусь так взялося, що люди завжди помічають у собі певні недоліки, і ніхто не задумується над тим, що, можливо, цей недолік і є їхньою особливістю, ізюминкою, цим людина відрізняється від всіх. Я вважаю, що людину люблять не за зовнішність, людину люблять за те, що вона є такою у їхньому житті.

Валентина Кузьмінська, ТНМУ, І віце-міс, СтудМіс-Empire of Models6. Валентина Кузьмінська, ТНМУ, І віце-міс, СтудМіс-Empire of Models

Ми впевнені, що життя у тебе хороше та радісне. От розкажи нам усім якусь кумедну історію зі свого життя. – Я хочу сказати, що наше життя – це суцільна комедія, і кожен момент у моєму житті є комедійним та неповторним.

СтудМіс Тернопіль 2014

Ірина Двійна, ТНЕУ, ІІ віце-міс, СтудМіс-танець7. Ірина Двійна, ТНЕУ, ІІ віце-міс, СтудМіс-танець

Які риси ти цінуєш у характері людини і чому? – Перш за все я ціную доброту, щирість, взаєморозуміння, відповідальність, а також ... (гроші - додають ведучі). Ні, гроші, я вважаю, у житті не головне. Важливо, щоб з людиною має бути приємно спілкуватися, а також дуже хорошою рисою є позитив.

Яніна Ступак, ТіСіТ, СтудМіс-позитив8. Яніна Ступак, ТіСіТ, СтудМіс-позитив

Який спосіб списувати найкращий? Ти взагалі списувала коли-небудь? – Дякую за таке цікаве питання. Я не буду лукавити, я іноді списую. Але я вважаю, що якщо ми вчимося на ту професію, яку ми обрали, то ми повинні її вчити і списувати зі своєї голови. Якщо ми цього робити не будемо, тоді ми не будемо професіоналами. А якщо ми не будемо професіоналами, нас нікуди не візьмуть, а значить в нас не буде грошей.

Ірина Кулик, ТНЕУ, СтудМіс-харизма9. Ірина Кулик, ТНЕУ, СтудМіс-харизма

Яку рису свого характеру ти цінуєш найбільше? – Напевно найбільше я ціную свою скромність. В наш час до неї дуже двояке ставлення. В деяких ситуаціях вона мені допомагає, а інколи навпаки заважає зробити якісь важливі кроки. Скромність взагалі цінувалася ще з давніх-давен, і жінки зі скромністю користувалися більшою увагою. І я вважаю все ж таки, що скромність – це є прикраса для дівчини, тому її важливо зберігати і цінувати, особливо в наш час.

СтудМіс Тернопіль 2014

Леонідія Габ’ян, ТНТУ, СтудМіс-конгеніальність10. Леонідія Габ’ян, ТНТУ, СтудМіс-конгеніальність

Уяви, йдеш ти по вулиці, пташки цвірінькають, і тут посеред вулиці під’їжджає мужчина і дарує дорогі сережки чи ключі від Porsche. Твої дії? – Усім добрий вечір. Я була би дуже здивована таким вчинком. Мені було би приємно. Але я, на жаль, думаю, що не взяла б такого дорогого подарунка. Заманливо, але ні.

Христина Табака, ТНМУ, СтудМіс-інтелегантність11. Христина Табака, ТНМУ, СтудМіс-інтелегантність

Були відбіркові етапи конкурсу. Що тобі найбільше сподобалося під час підготовки до фінального конкурсу? – Взагалі конкурс є сам по собі цікавий, тому що це нові враження, знайомства, але найбільше мені сподобалося, коли ми знімали промо-ролик в аеропорту. От швидкість на машинах – це просто щось, якісь мурашки в животику. І я поборола свій страх перед швидкістю. Це момент в моєму житті, який мені найбільше запам’ятався.

Ребека Огунємі, ТНМУ, СтудМіс глядацьких симпатій12. Ребека Огунємі, ТНМУ, СтудМіс глядацьких симпатій

Чи потрібно давати людям другий шанс. Так чи ні і чому? – Дякую, я вважаю, що це є дуже важливо - давати людям другий шанс. Бо ми можемо дати людині зрозуміти її помилки і виправитися. А також це робить і нас кращими людьми. Бо ми повинні розуміти, що всі люди здатні помилятися, і кожен заслуговує на прощення і на шанс виправитися.

СтудМіс Тернопіль 2014

Тетяна Боброва, ТіСіТ, СтудМіс-талант13. Тетяна Боброва, ТіСіТ, СтудМіс-талант

Чи віриш ти в прикмети і якщо так, то якій прикметі ти найбільше довіряєш? – Я в прикмети не вірю, тому що я людина побожна. І прикмети для мене здаються великим гріхом. Якщо чорний кіт перебіжить дорогу, то я піду тією ж дорогою. А мій номер 13 є для мене найщасливішою цифрою.

Тетяна Найда, ТНТУ, СтудМіс-шарм14. Тетяна Найда, ТНТУ, СтудМіс-шарм

Чи віриш ти у дружбу між дівчиною і хлопцем? – Я думаю, що такої дружби не існує. Тому що рано чи пізно в однієї зі сторін виникнуть якісь почуття і це переросте у стосунки. Я все-таки надіюся, що є така дружба, що хлопець з дівчиною можуть проводити час дуже добре і ділитися секретами.

Ірина Трачук, ТНТУ, СтудМіс-інтелект15. Ірина Трачук, ТНТУ, СтудМіс-інтелект

Якби тебе слухав увесь світ, щоб ти йому сказала? – Усім привіт. Зразу згадала, як готувалася до ЗНО з історії. Хочу наголосити або звернутися до творчості В. Мономаха і підкреслити його твір «Повчання дітям». Дозволю собі процитувати його: «Перш за все не забувайте про вбогих. По можливості підтримуйте бідних. Поклявшись, не забувайте про клятву, бо це погубить вас. Те, що не вмієте, научайтесь, не лінуйтесь. Лінощі – це матір всього дурного. Чого не вмієш, того не навчишся, а що вмієш, то й те забудеш. Живіть в мирі і в злагоді, допомагайте один одному».

СтудМіс Тернопіль 2014

Конкурс краси відбувся. Для когось із учасниць він став добрим досвідом, для когось - пригодою, хтось знайшов друзів, хтось набув конкуренток (жартуємо), але головне - кожна дівчина переборола страх та невпевненість, що допоможе у майбутньому досягати нових висот.

Фото: io

Гість, 05 Червня, 2014 11:26

то було в драмтеатрі. ггг, відповіді деяких дівчат усміхають))

Гість, 02 Червня, 2014 18:02

капець. шо я пропустив!!! а де то було?? дівчинка з ямочками найкрасивіша!

Гість, 02 Червня, 2014 00:14

Дівчонки були - супер! Причому не тільки на сцені, але й за кулісами й у залі ;) - думаю, що краса навіть якщо й не врятує світ, - то дасть йому можливість помирати у екстазі споглядання )))

Гість, 01 Червня, 2014 23:23

Дійство було чудесне! Правда так шкода дівчаток що не перемогли - деякі як побиті кошенятка ледве сльозки стримували)

Показати всі коментарі...

096 903 83 84

ternopil(at)visit.ua

©2014 visit. All rights reserved