Події

Трепетно-магічний світ "Двох" показали у Тернополі

Трепетно-магічний світ "Двох" показали у Тернополі

У кожного при згадці слова «двоє» виникають свої неповторні асоціації. Хтось в уяві одразу ж вимальовує романтичну пару закоханих, комусь на думку приходять вірні лебеді, хтось згадує про батьків, хтось, приміром, – про хмарочоси-близнюки в Нью-Йорку. А от тернопільська фотографиня Юлія Верста має свою теорію поєднання двох в єдине ціле.

Tania Khristiouk 03 липня, 16:50

0

1786

Минулих вихідних у Тернополі представила свою фотовиставку, над якою працювала близько року, креативний фотограф Юлія Верста. І яким великим здивуванням для присутніх виявилося те, що під словом «Двоє», яким дівчина назвала свій проект, вона побачила магічний світ двох близнюків, надто схожих зовнішньо, та із абсолютно відмінним внутрішнім світом.

Концепцією виставки стала фраза «Четверо очей, двоє людей та одне серце», яка ніщо краще зобразила всю таємничість на неповторність такого Божого творіння, як близнюки. Адже, погодьтеся, поява на світ нової людини вважається великим даром, а от народження двох людей, до краплі схожих одна на одну – це точно магія не цього світу. Юлія Верста це підтвердила, згадавши колись почуту фразу: «Близнюки – це спроба природи клонувати людину».

Участь у проекті взяло п’ять пар близнюків різного віку, статі та роду діяльності. Єдиний критерій відбору Юлією учасників проекту – максимальна їх схожість, яка іноді, на превеликий жаль, з віком зникає. Кожній парі близнюків команда Юлії Версти, яка була задіяна у проекті, придумала різні образи, одяг, макіяж, зачіски, аби точно і тонко підкреслити внутрішній світ близнюків, який є достатньо глибоким та відмінним від світу «звичайних» людей.

Фотовиставку першим побачив Івано-Франківськ, а не Тернопіль. Юлія Верста пояснила це тим, що просто-напросто не встигла підготуватися якнайкраще до певного терміну, а презентувати своє творіння у рідному для неї місті абияк не хотіла, у той час, як у Франківську вже була заздалегідь назначена дата. Тим не менше, інтрига трималася до останнього дня, в результаті чого відвідувачі виставки залишилися приємно здивованими і навіть розчуленими і фотороботами, і відеороликами, знятими у процесі фотосесій.

Сама ж презентація фотовиставки Юлії Версти, яка відбулася у дружній ресторації «Мамонт», пройшла у дуже теплій, невимушеній та домашній атмосфері, яку створила сама Юлія. Адже саме за її ідеєю підбирався декор, формат презентації та розважальна частина. І варто сказати, творчі люди творчі у всьому. Презентація пройшла на ура, чим задоволені і присутні, і близнюки, ну і, звісно, сама ж фотомисткиня Юлія Верста.

Натхнення тобі для подальших не менш зворушливих творінь!

P. S. Діятиме фотовиставка у ресторації "Мамонт" до 28 липня.

Фото: Tania Khristiouk


096 903 83 84

ternopil(at)visit.ua

©2014 visit. All rights reserved