Дослідження

Тернопіль, що робити далі?!

Тернопіль, що робити далі?!

Вже чотири місяці український народ на межі психологічного вибуху. В кожному куточку нашого краю плачуть матері, жінки, діти. Втирають сльози старенькі, які б ніколи не могли подумати, що доживуть до війни. Хоча війна ще не почалася, але для них, це початок минулого

Maryana 20 березня, 23:34

7

3910

Тернопіль, що робити далі?!

Відгомін минулого

Так «початок минулого», тому що для багатьох людей це крок саме з минулого. Мій дід Петро, наприклад, пережив війну. Йому тоді всього 5 років було та він все пам’ятає. І те, як російські солдати грабували село, забирали останнє, і те, як німці їсти «просили». Обидві сторони нападали. Тоді питання: а хто ж захищав? Хто мав захистити бідних селян від беззаконня законних? Та й хто винен в тому, що той солдат вже сам з глузду з’їхав, не розумів, що і кого захищає. Така ж ситуація і зараз, каже дід Петро, почали воювати в Києві, а вороги тим часом забирали Крим. Таке враження, що спрацювала професійно розроблена військова схема обох сторін. Це можливо і дивно звучить, але за Крим ніхто не боровся і не бореться, окрім тих солдат, яких обступили «брати».

Що робити далі?

Мій дідусь можливо і правий, політичну гру може зрозуміти тільки сам «гравець». Але, що буде далі? Що робити нам, простим мешканцям: Тернополя, Чернігова, Києва, Херсона? Зарплати зараз почали ще більше затримувати, як раніше, підприємці, які вклали все своє життя в бізнес, в «розкрутку» бізнесу, складали копійку до копійки щоби закупити товар, сьогодні не мають навіть чим оплатити орендне робоче місце.

Тернопіль, що робити далі?!

Тернопіль, що робити далі?!

Тернопіль, що робити далі?!

А влада хоч і помінялася і обіцяла повномасштабну люстрацію та чогось не повністю доходить «чистка верхів» до нашого файного міста. Грошей з підприємців нашого тернопільського ринку, як вимагали так і дальше вимагають. При чому, я говорю не про орендну плату, яку відповідно всі мають платити щомісяця, а про «оренду на оренду», так звана «суборенда» з «липовими» договорами. І в два рази більшу чим сама законна орендна плата. Така схема «прокручується» на тернопільському центральному ринку вже роками і жоден компетентний орган не запобіг цьому. А, що робити цим людям зараз, коли немає торгів?

Вернися, братику, додому!

Страшні, болючі і пекучі до сліз події Майдану, вивертають душу кожного небайдужого. Посивіли і ті хто втратив, і ті хто чекає сина, брата, внука додому зі служби. Посивіла і моя мати за цей час, бо чекає сина Сашка зі служби з Донецька. Випускала на волю без жалю всі сльози свої, коли вмирали чужі діти та просила Бога, щоб охороняв її синочка, повернув додому живим. Бог почув наші молитви і не пустив Сашу тоді в Київ, охороняти «банду». Та не встигли ми порадіти, що все закінчилося, як в Донецьку почався новий штурм. Тепер просимо у Бога, щоб не забрали на кордон чи у Крим.

І я досі дивуюся, невже не можна було придумати іншу схему захоплення влади, не таку як «майданівці - бандеровці»? Вони подивилися, як Майдан «запрацював», як все вдалося і «ану ка и мы так начнем, вдруг получится!». На креатив Росія не багата, адже чужі ідеї ще ніхто не забороняв красти. Гра престолів завжди йде по головах простого люду. Але я впевнена, що кожен виграш нашого ворога стане йому комком в горлі так, що до кінця життя вони будуть просити помочі, але відвернуться всі. Це як прокляття над забутим народом.

Ніхто не поверне матерям тих недоспаних ночей, ніхто не поверне нещасним синочків їх. Ніхто! Але сила є на світі сильніша понад людську, і кожен заплатить за те, що вчинив.

"Беспредел 90-х" ховається

Тепер в Криму беззаконня таке, що навіть «зеки» кажуть, що такого «беспределу» вони ще за 90-х не бачили. Коли «влада» випускає на волю вбивць для того, щоб «чистити» мирних громадян, тоді, що можна говорити про мир з країною, яка ж цю «владу» ховає в себе під крилом, причому на видному оці?

«Беспредел»( фото: жовтень 1993 р. Росія)

Я не хочу, щоб мій брат чи хтось інший воював. Ні війні! Але ж і не можна віддати свій край, свою кровиночку, отак тихенько в чужі руки. Ніхто з нас не хоче бути в руках чужинців, ми не Абхазія чи Придністров’я. Ми визнана всім світом процвітаюча з широким потенціалом Краіна – Україна. І, дай Бог, щоб наші діти, брати, батьки ніколи не брали в руки зброю, а матері, жінки не втирали щоночі сльози від самотності і чекань.

Гість, 27 Серпня, 2015 20:43

А что за паника? Не стреляют, а мины, снаряды и ракеты на жилые дома, больницы и школы не падают.

Гість, 03 Лютого, 2015 00:38

Причина разгона евромайдана ......galickij-jastreb.io.../s604525

Гість, 03 Лютого, 2015 00:34

...s.......youtube.../watch?v=y7ztF2GggUA

Гість, 03 Квітня, 2014 20:00

цю статтю ледве дочитала, плачу...........

Гість, 26 Березня, 2014 14:19

це реально нагадує події 90-х. Ми конечно не памятаємо тих всіх ньюансів, але батьки наші розказують що схожість в цих подіях є. ще говорять щоб не було того голоду, коли купони ввели, хто мав гроші а не мав купонів чи наоборот той нічого не міг купити. жесть. то ті хто жив в селах або мав допомогу з сіл то їм ще інакше, ми самі в селі були то так того не відчули, а з міста люди постраждали жостко. Тупа вся влада, і русійська і наша.

Показати всі коментарі...

Гість, 25 Березня, 2014 13:10

та якщо так роздумувати то й взагалі весь наш Майдан виглядав як добре спланований вуличний театр, правда який іноді ненадовго виходив з під контролю "кукловодів": навіть в Тернополі буремні вечірні дії 19 лютого ще й тоді виглядали аж занадто професійно спланованими і проведеними (особливо що стосується МВС). Т ай до чого це привело - антитерористична акція СБУ - що й потрібно було владі на той час. І не зря звичайні майданівці неодноразово говорили що у них складалося таке враження ніби усю цю людську масу спеціально направляли по наперед спланованому плану розвитку подій... Одним словом - розділяй і властвуй

Гість, 24 Березня, 2014 19:18

я вообше думаю шо це продумана схема Ю. Т. з Путлером. Типу ми вам Крим (ви собі тихо його забирайте), а ви не сунете носа в наші справи з Європою, тобто в ЄС. Такого ніде не може бути щоб з під носа так тихо забрали кусок землі. Путлеру треба було вихід в море (через нафтовий бізнес), а Києву він збитковий, от і вирішили всю проблему.


096 903 83 84

ternopil(at)visit.ua

©2014 visit. All rights reserved