Події

Тернопіль отримав «Першу леді»

Тернопіль отримав «Першу леді»

«Перша леді» у Тернополі – це конкурс краси, розуму та елегантності. Дівчину саме з такими якостями шукали у Тернополі на вихідних. І знайшли – серед 11 учасниць, кожна з яких хотіла отримати цей титул. І хоча президент конкурсу Володимир Заверуха напередодні запевняв, що у конкурсі візьмуть участь панянки віком 18-24 років, переможницею стала 16-річна тернополянка Юлія Мосейко.

Уляна 01 липня, 14:13

0

6076

Конкурс «Перша леді» вперше у Тернополі відбувся на відкритому просторі – на острівку «Чайка», адже зазвичай він проходить на великих сценах міста.

Охочих подивитися на претенденток титулу зібралося чимало. Проте організація дійства їх трішки здивувала, а декого і розчарувала.

- Ми спочатку зайшли на острівок абсолютно вільно, а потім нас попросили вийти і заплатити за вхід, який вартує 20 гривень, - розповіла тернополянка Ольга. - Бідні волонтери бігали постійно за здачею, а одну жіночку і взагалі обурило те, що вона ще скоріше заплатила за вхід за всю сім’ю, а тут раптом організатори божаться, що ніхто тих грошей не бачив і вони не знають, кому вона їх платила. Ну якось негарно вийшло.

Та незважаючи на такі незручності та запізнення початку конкурсу більше, як на годину, подія все-таки зібрала гідну кількість глядачів.

Дівчата виходили на сцену у чотирьох образах: на представлення – у коротких спідницях та топах синьо-жовтого забарвлення, у стилі мілітарі, в яскравих купальниках та однакових вечірніх сукнях.

Хоча тематикою конкурсу «Перша леді» є все-таки жіноча краса, організатори вдалися і до патріотичного нахилу, демонструючи поміж дефіле учасниць національно-патріотичні відеоролики про Україну та її болюче сьогодення. Наприклад, перед виходом дівчат у купальниках на екрані прокрутили відео про анексований Крим, який став сьогодні табуйованим місцем відпочинку українців.

За ідеєю конкурсу «Перша леді», його конкурсантки мають бути не лише красивими, але й ерудованими та соціально активними. Проте безпосередньо під час дійства глядачі у цьому переконатися не змогли, адже одинадцять панянок лише дефілювали, демонструючи свою вроду. Переможниця конкурсу, яка поїде представляти місто Тернопіль у Херсон або Одесу (місце проведення всеукраїнської «Першої леді» поки що не визначене, оскільки протягом багатьох років ним був півострів Крим), повинна там представити власний соціальний проект. Тернополянка Юлія Мосейко, яка виборола титул першої леді Тернополя, поки ще не вирішила, що саме хоче показати Україні.

Без нагород та уваги не залишили жодної учасниці. Усі отримали певні титули, як от «Міс Смак», «Міс глядацьких симпатій» чи «Міс Viknaroff» (один зі спонсорів конкурсу у Тернополі) та ціні призи.

Фото: Уляна


096 903 83 84

ternopil(at)visit.ua

©2014 visit. All rights reserved