Тернопіль онлайн. Веб камера Театральний майдан та інші

Наш рідний Тернопіль, хоч і невеликий, але у розвитку від мегаполісів не відстає. Одним із ноу-хау, яке підтримує місто, є веб-камери. Саме завдяки ним кожен може насолодитися красою наших вулиць, не встаючи з-за робочого місця. Ви далеко від рідного міста і вам бракує його затишку та краси? Чи Ви просто-напросто втомилися так, що сил вийти надвір майже не залишилось, а побачити чим живуть оточуючі так хочеться? А чи Ви, будучи мешканцем іншого міста і переглянувши розділ афіша Тернопіль вирішили приїхати до нас на концерт, попередньо забажали познайомитись із цим краєм? Тоді до ваших послуг веб-камери, які встановлені у найцікавіших та найбільш людних місцях. Окрім цікавих можливостей Тернопіль онлайн, на нашому сайті Ви також зможете переглянуть яка передбачається погода в Тернополі на найближчі 10 днів, та довідатися найцікавіші новини Тернополя із життя нашого міста.

Тернопіль онлайн можна побачити з допомогою більш ніж 40 камер. Встановлені вони за сприянням Тернопільської міської ради та місцевих інтернет-провайдерів. Веб-камери облаштовані практично на кожному масиві. Найбільш популярними та найчастіше переглянутими є відеозображення з міського майдану, набережної біля острівця закоханих, парку імені Т. Шевченка (біля острова «Чайка»), з центрального міського стадіону, де грають у футбол гравці нашої команди ФК Тернопіль, та з інших багатолюдних об’єктів, місцезнаходження яких можна зручно знайти у розділі карта Тернополя.

Останнім часом багато магазинів чи закладів харчування прагнуть долучитися до проекту, встановлюючи систему біля своїх будівель. Не завжди це є корисним для тернополян, але факт, що Тернопіль онлайн росте – це точно. Цікавою для багатьох є веб-камера, встановлена у студії ведучого «УХ-радіо». Адже там панує не лише дух чудового краю, але і його професійність та працьовитість. З допомогою камер, що встановлені над основними дорогами, водії таксі Тернополя можуть спостерігати за можливими заторами, а веб-камери Тернопіль онлайн, що прикріплені у громадських місцях чи у парках покажуть, як відпочивають люди після важких робочих буднів. До речі, підшукати собі цікаву вакансію можна у розділі робота в Тернополі, в якому розміщуються найкращі пропозиції місцевих роботодавців. А ще – не пропусти корисний розділ оголошення в Тернополі.

Усім ж гостям нашого привітного містечка обов’язково в пригоді стануть такі розділи як готелі Тернополя, в якому зібрані описи та ціни усіх місцевих закладів проживання, ресторани міста Тернополя, де висвітлюються ціни на комплексні пропозиції та нюанси меню, та розважальний форум Тернопіль, із усією гамою найцікавіших розваг нашого містечка.

Тернопіль онлайн – це окрема історія окремих місць, це щоденний плин життя через екран моніторів для тих, хто не має змоги бути там безпосередньо. Наш край завжди залишається у нашому серці, в наших думках і перед нашими очима, як далеко ми б не були. А веб-камери у цьому лише допомагають.

096 903 83 84

ternopil(at)visit.ua

©2014 visit. All rights reserved