Події

Східна казка в «Бункермузі»: а ви це бачили?

Східна казка в «Бункермузі»: а ви це бачили?

Містична п’ятниця 13-го, запаморочливий дим кальянів, східна музика у стінах таємничого закладу, танці живота та запах вогню – ні, це не шабаш і не сценарій якогось трилера, це Східна вечірка у «Бункермузі».

Julia Prokopyshyn 14 червня, 15:20

0

2470

Вчора арт-заклад «Бункермуз» мав доволі багато відвідувачів. Хтось прийшов сюди традиційно, хтось випадково, а хтось все-таки завдяки анонсу незвичного дійства – вечірки у стилі «Східної казки». То що ж такого «східного» було в цю п’ятницю у «Бункермузі»?

Бункермуз Тернопіль

По-перше, східна музика та чарівні танці живота східних красунь. Яскраві вбрання, плавні рухи та екзотичні ритми налаштували присутніх на відповідну хвилю. По-друге, східне менді. Менді – це тимчасове татуювання за допомогою хни, яке надзвичайно поширене в Індії та країнах сходу. До майстринь, які розписували тіло чудернацькими візерунками, вистроїлась чимала черга. Адже це і незвично, і безкоштовно, що на сьогодні є дивиною для багатьох. Дівчатам вимальовували квіти та сніжинки, хлопцям – гітари та музичні ноти, а одна із «клієнток» навіть забажала «поносити на собі» назву улюбленого гурту «Суті Суть». Тому до вечора «Бункермуз» перетворився на зібрання татуйованих людей, які раділи та хизувалися один перед одним узорами на тілі.

Бункермуз Тернопіль

Третя частина східного дійства відбувалася на вулиці, в італійському дворику. Присутні піддалися чарам вогню та звуків ударних, адже там дівчата влаштували справжнє фаєр-шоу під ритми східних етнічних барабанів.

Продовженням східної вечірки стало кальянне шоу та дегустація особливого коктейлю «1001 ніч».

Бункермуз Тернопіль

Між іншим, у «Букнкермузі» часто відбуваються дійства такого роду – в особливому стилі та зі змістом. Щоп’ятниці, обіцяють організатори, тут буде ставати все цікавіше.

Бункермуз Тернопіль

- Із настанням літа нам захотілося чогось такого екзотичного, - ділиться одна із арт-директорів закладу Юлія Іванчук. - Хочеться взагалі розвивати культуру в Тернополі, оскільки в нас дуже мало відбувається таких цікавих культурних заходів. Тому в перспективі у «Бункермузі» ми будемо робити багато вечірок на різну тематику. Наступна наша вечірка буде присвячена Дню літнього сонцестояння 21 червня. Вона матиме етнічний характер та поверне усіх нас до витоків слов’янської культури. Можливо, будуть частково зачеплені і язичницькі традиції, оскільки це невід’ємний елемент слов’янства. Хочемо зробити вогнище, хочемо обов’язково стрибати через вогнище, можливо будемо палити Марену, буде традиційний напій – узвар.

Отож, слідкуйте за нашою афішею, щоб не пропустити жодного дійства, якими багатий вечірній Тернопіль.

Фото: io


096 903 83 84

ternopil(at)visit.ua

©2014 visit. All rights reserved