Парк Шевченка Тернопіль

на основі 40 відгуків

Парк Шевченка Тернопіль
Парк Шевченка Тернопіль
Парк Шевченка Тернопіль
Парк Шевченка Тернопіль
Парк Шевченка Тернопіль

Один із найкрасивіших парків міста Тернополя – це парк Шевченка. Парк імені Т. Шевченка зародився практично у центрі міста ще за часів правління засновника Тернополя Яна Тарновського. Створений він був на місці русла річки Серет, після перекриття якої утворилося прекрасне озеро у серці Тернополя. Парк Шевченка займає більше 20 гектарів площі, тому тут завжди людно.

Парк Шевченка сьогодні є чи не найулюбленішим та найромантичнішим місцем відпочинку та прогулянок тернополян. Простора набережна біля тернопільського озера, величезна кількість зелених насаджень, мости та канали, ну і, звісно, Острівець закоханих із альтанкою у грецькому стилі та вербами, що хилять свої гілля до води, - усе це окраса парку ім. Шевченка у Тернополі.

Сьогодні також вже неможливо уявити собі парк без його головних персонажів – катерів «Героя Танцорова» та «Капітана Парія», які курсують тернопільським ставом за маршрутом «причал – дальній пляж – причал». А віднедавна саме парк імені Т. Шевченка та тернопільський став, який умовно входить до його території, стали місцем проведення міжнародного чемпіонату з водно-моторного спорту, який вдало представляє та популяризує Тернопіль зі спортивної та туристичної сторін розвитку.

096 903 83 84

ternopil(at)visit.ua

©2014 visit. All rights reserved