Паб Файне місто Тернопіль

на основі 15 відгуків

Паб Файне місто Тернопіль

У самісінькому серці Тернополя відкриває двері для перехожих той заклад, який трепетно береже традиції рідного міста. «Файне місто Тернопіль» - це надзвичайно затишний та теплий паб-ресторан, у якому кожен відчує дух старовинного Тарнополя та нотки майбутнього нашого Тернополя.

«Файне місто Тернопіль» - це дійсно файний заклад, у якому кожен може знайти заняття на різний смак. Комусь у «Файному» смакує какао, хтось сюди приходить на концерти тернопільських виконавців, а хтось вболіває за улюблені футбольні команди чи за боксерів у компанії друзів та за кухлем пива. Паб-ресторан поєднав у собі витонченість у стилі, якість у сервісі та хороший дух у повітрі, тому, безперечно, назва цілком відповідає концепції.

Гість, 28 Листопада, 2014 00:55

Самий неадекватний заклад в Тернополі, з невідповідальним персоналом. Кухня паршива. Пиво по завищеним цінам. Продукти не свіжі . А охорона таке враження, що освіти в нього три незавершиних класи. Адміністратори нічого не вирішують. Дуже шумний і не продуманий зал. Офіціантів поки за руку не зловиш то не підійдуть. Жива музика нідочого. Паб - повне лайно, якщо хочете переконатись, то прийдіть і залишіть свої гроші

Показати всі коментарі...

096 903 83 84

ternopil(at)visit.ua

©2014 visit. All rights reserved