Нічний клуб (Riverpool) Ріверпул Тернопіль

на основі 7 відгуків

вул. Чумацька, 14а, тел. (067) 350-18-81

Нічне життя завше приваблювало молодь своєю таємничістю та вседозволеністю. Тому саме нічні клуби – це найкраще місце для відпочинку студентів, працюючих та й просто активних та сучасних людей. Нічний клуб Riverpool є саме тим закладом відпочинку, потрапляючи куди, одразу ж поринаєш у музичний космос щастя та задоволення.

В будь-який день тижня клуб Riverpool є вільним у доступі. Завжди тут працюють найкращі ді-джеї та пі-джеї, завше у клубі панує дискотечна хвиля різних музичних стилів та трендів. А окрім запальної дискотеки клієнти клубу Riverpool мають унікальний шанс позабавлятися у караоке-барі, лаундж-барі чи на терасі під відкритим небом. До речі, влітку на терасі часто відбуваються цікаві музичні зустрічі та концерти відомих виконавців та музикантів, чим клуб Riverpool завойовує істинних меломанів.

Ціна вхідного квитка в клуб Riverpool залежить від дня тижня, популярності самої події та статі відвідувача закладу. На вхід у клуб для дівчат до певної години діють знижки.

Гість, 18 Березня, 2017 13:54

Всім добра та позитиву. Почнемо з того, що на сьогодняшній день в Тернополі хороших нічних клубів не має взагалі. На фоні такого безрибя Ріверпул дійсно - Найкращий клуб Тернополя. Все було б добре, як пише афтор вище,але... Клуб для синяуів, які помирають до 2 години ночі. Дригалети данс дів під шафе взагалі смішать. Перекури на терасу взагалі окрема тема (кидайте курити шановні). Ді Джею та МС пора той рояль в кусти вже не ховати та зрозуміти, що крім Монатіка і заїжджених треків є музика посучасніша. В 4 годині приходять дядьки в костюмах з лакірованими носати мештами і барсетками міліцейської зовнішності (пильнуйте своїх жінок хлопаки поки на дєжурстві в Рівері). Зйомки на телефон мордатими дядьками біля бар стойки треба присікати, до вас в клуб ходять люди відпочивати, а не дивитись на поліцїв під прикритієм. Що ви шукаєте хлопці? Чи на вулиці холодно придумали роботу в нічних клубах?

Показати всі коментарі...

096 903 83 84

ternopil(at)visit.ua

©2014 visit. All rights reserved