Арт-клуб Коза Тернопіль

на основі 6 відгуків

бульв. Шевченка, 23, тел. (067) 20-81-331
Арт-клуб Коза Тернопіль

Арт-бар "Коза" - мабуть найнестандартніший та найбільш творчий музично-розважальний заклад міста.

"Коза" вважається найбільш вільним за внутрішньою атмосферою закладом, який дихає в такт молодіжного середовища. Арт-бар є найпопулярнішим пристановищем усієї творчої богеми Тернополя - від художників чи архітекторів до музикантів чи співаків. Для усіх них "Коза" дає унікальну можливість зреалізувати себе в стінах чи на сцені закладу.

Покази кінострічок, літературні вечори та перформенси, художні вечори, виставки, різножанрові музичні вечірки, конкурси для молодих виконавців - бар "Коза" завжди кишить подіями та тернопільським людом.

Приміщення арт-бару запроектоване таким чином, що тут комфортно усім: на літній терасі з бокалом пива чи квасу проводить вечори активна молодь, спокійна атмосфера панує у залі з книжковою бібліотекою, а ейфорійний настрій гарантований у вельми людному музичному залі.

Чому саме така назва? Бо ж саме коза здавна вважалася твариною-тотемом українського народу. А арт-бар "Коза" як жоден інший заклад у місті вірить у давні міфи та легенди.

Час роботи:
з понеділка по п’ятницю: 8:30 – 23:00
субота та неділя: 9:30 – 23:00

Заклад працює цілий рік з 08:30 до 08:30

Гість, 14 Квітня, 2014 15:43

Я десь тут у вас читала, що вже неповнолітні не будуть там тусити...то круто!) правда, а то поприходять нема де присісти)

Показати всі коментарі...

096 903 83 84

ternopil(at)visit.ua

©2014 visit. All rights reserved