Події

Фінал Koza Music Battle14 на фото та відео

Фінал Koza Music Battle14 на фото та відео

Гіпермузичний конкурс молодих талантів під назвою «Koza Music Battle14» знайшов свого переможця. «Потрійна» кандидатура на перемогу цьогоріч була гідною: надзвичайно сильні, оригінальні та вибухово-музикальні команди «Суті Суть», «Bugs Bunny» та «Nice Cream» боролись як на справжньому полі бою. Отож, останній бій, три претенденти на перемогу, лавровий вінець - лише один!

Julia Prokopyshyn 23 травня, 21:17

4

3121

Одержимі музикою - «Bugs Bunny»

Незмінний драйв і особлива енергетика, або й краще – енергійність як пісень, так і самих музикантів підкупили слухачів та відвідувачів з перших нот та стрибків. Як завжди, вокалістка гурту Мар’яна Гордій на всі 150 відсотків віддала належне публіці, завдяки якій, за словами Мар’яни, гурт «Bugs Bunny» і став таким, яким є зараз. Яскраве шоу із сяючих хлопавок, надувних кульок, оригінальних символів гурту – зайчиків, шквал емоцій та ударів по клавішах, ну і, звісно, оптимістичні пісні «Зайців» хоч і не принесли перемоги гурту, проте подарували їм значно цікавіший сюрприз. Судді конкурсу нагородили гурт «Bugs Bunny» фешенебельним мікрофоном та участю у літньому фестивалі «Файне місто».

«Суті суть»: музика одержима ними

«Газетні» люди в чорному, які вже не вперше грають, дарма, що в новому складі та іншому репертуарі. Досвід все ж дає своє: на сцені вони, як риба у воді, - зіграні, впевнені та професійні. І класні. Що тут скажеш – «Суті Суть» - це гурт, до яких хочеться ходити на сольні концерти. Тим паче, що публіка у них давно є своя. І з кожним їх виступом на музичному батлі ця аудиторія зростає у геометрично-музичній прогресії. І хоча судді давно назвали «Суті Суть» професіоналами своєї справи, яким нічого робити між музикантами-початківцями, все ж перемоги їм не дали. Потішили знову ж таки можливістю зіграти на сцені «Файного міста», де ми їх і чекаємо.

«Nice Cream»: одержимі собою

Фінальний виступ гурту «Nice Cream» виявився напрочуд «квітково-музичним». До чого тут квіти, спитаєте? Бо саме квітковий мотив скрасив увесь виступ гурту: віночки на волоссі дівчат-музиканток, та й самі дівчата, мов травневий цвіт, а на завершення – справжній квітковий феєрверк (дивіться на відео). Проте чи стало вирішальним для гурту саме це шоу, чи їх неповторний стиль та оригінальна музика – вирішували судді. А журі вирішили віддати перемогу самі їм, гурту «Nice Cream», які в результаті отримали 1000 гривень на розвиток своєї творчості та послугу запису трьох треків в одній із тернопільських музичних студій. Бонусне потрапляння у півфінал, згодом бонусний фінал. Бонусна перемога? Так чи інакше, вітаємо переможця!

Другий Koza Music Battle завершився. Задоволені та щасливі усі: гурти, бо мали змогу проявити свою творчість, показати себе та завоювати любов тернопільської публіки; судді, бо також проявили себе, а ще відкрили для Тернополя нові таланти, які колись, можливо, стануть справжніми зірками; організатори, бо стали ініціаторами такого дійства, якому завдячують усі учасники та гості музичного конкурсу.

Фото: Julia Prokopyshyn

Гість, 05 Червня, 2014 11:25

та всі довольні залишилися. всім дали хороші подарунки. і не головне, хто переміг

Гість, 28 Травня, 2014 13:08

а я вболівала за "Зайців", вони дійсно класні і веселі. і музика в них дуже оптимістична. суті-суть тоді побачила вперше. ну гідно, але то не мій формат. а переможці якось однаково, як минулого разу.

Гість, 27 Травня, 2014 18:37

та полюбе. але журі їх не вибрали, бо вони і так класні і популярні. що їм та тисячка, коли вони й самі записують свої хітяри. а найс крім непогані в принципі, але на окрему публіку

Гість, 27 Травня, 2014 18:12

Суті Суть були найкращі!!!!!!!!!!!

Показати всі коментарі...

096 903 83 84

ternopil(at)visit.ua

©2014 visit. All rights reserved