Календар матчів

Дата Господарі Гості Чемпіонат
заголовок

ФК Тернопіль - ФК Чорноморець (чвертьфінал Кубку України) 26/03/14

ФК Тернопіль з мінімальним рахунком 0:1 програв удома ФК Чорноморець, причому цей сумнівний для переважної більшості уболівальників гол був забитий аж на 95 хвилині матчу

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/ternopilvisitua/data/www/ternopil.visit.ua/class/mvcMysqlDB.php on line 85

TERNOPIL ULTRAS

Відпочинок в Карпатах і на курорті Буковель ( Карпати ) Відпочинок в Карпатах і на курорті Буковель ( Карпати ) Відпочинок в Карпатах і на курорті Буковель ( Карпати ) Відпочинок в Карпатах і на курорті Буковель ( Карпати ) Відпочинок в Карпатах і на курорті Буковель ( Карпати ) Відпочинок в Карпатах і на курорті Буковель ( Карпати )

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/ternopilvisitua/data/www/ternopil.visit.ua/class/mvcMysqlDB.php on line 85

Місто Тернопіль – надзвичайно красиве та духовно багате. І воно, як і будь-яке місто, має чим гордитися: історією, культурою, традиціями, архітектурою, природними красотами і навіть тим, яка буває чудова погода в Тернополі, нашому милому серцю містечку. А ще футболом, точніше - футбольними командами: із першої ліги – ФК Нива Тернопіль та ФК Тернопіль, що грає у другій лізі. Саме футбол є одним із небагатьох видів спорту, який набуває надважливого місцевого значення і є практично найпоширенішим та найпопулярнішим серед юнаків міста та сіл Тернопільщини. Футбольні баталії – це окрема сторінка в книзі історії та досягнень міста, яка заслуговує поваги і знання сучасників. Місто має давні традиції щодо футболу. У 30-х роках у нашому місті існувало близько десятка добротних футбольних команд, серед яких були не лише українські, але й польські та єврейські.

Футбольна історія та сучасність Тернополя обертається навколо двох футбольних клубів, кожен з яких заслуговує звання кращого та сильнішого: ФК Тернопіль та ФК Нива Тернопіль – тернопільські команди, які грають «на висоті». До речі, побачити як проходять їх футбольні матчі можна скориставшись сервісом Тернопіль онлайн, на якому транслюються веб камери з вулиць нашого містечка.

ФК Нива Тернопіль бере свій початок з 70-х років ХХ століття і не з самого міста, а з районного центру – містечка Підгайці. Тоді «Нива» була другою за популярністю та успішністю командою в Західній Україні після клубу «Карпати». Однак це тривало порівняно не довго. З роками тернопільська «Нива» все слабшала і відставала від передових українських супротивників. Тільки от зараз клуб «жовто-зелених», як їх називають вболівальники та опоненти, набирає знову слави сильного гравця. Після невеликої перерви ФК Нива Тернопіль надзвичайно успішно дебютувала вже у Першій Лізі, а її президент Автанділ Мдінарадзе в одному із останніх інтерв’ю впевнено заявив, що «… тепер тернопільська команда буде боротись за Прем’єр Лігу». Не так давно щоденні Тернопіль новини писали, що вболівальникам «бандерівцям» є чим гордитись: «Нива» знову дає видовищний відсіч суперникам.

Також пропонуємо скористатися й такими ресурсами нашого сайту як телефони таксі Тернопіль, розділом із найсвіжішими вакансіями – робота в Тернополі, та ще одним – оголошення Тернополя, в якому зібрані приватні повідомлення нашого міста.

Порівняно із ФК Нива Тернопіль інша команда ФК Тернопіль є значно більш молодою. До речі, афішу її матчів, точно так само як й інших цікавих подій, можна побачити у розділі міська афіша Тернопіль. Футбольна кар’єра клубу триває всього трішки більше 10 років, але й за них спортивний клуб зумів показати себе сильною командою. Створена ФК Тернопіль була у 2000 році на базі Педагогічного університету як фарм-клуб тернопільської «Ниви». Згодом цей футбольний клуб остаточно відділився від «Ниви» і став окремою та самостійною командою. В останні роки ФК Тернопіль став юридичною особою – комунальним підприємством, після чого був включений до складу учасників Другої ліги. І президент цієї футбольної збірної Сергій Надал, і її тренер Василь Івегеш дбають, аби слава Тернополя розходилася по всій Україні, а «городяни» чи «муніципали», як називають гравців цієї команди, стали для цього джерелом популярності і успіху в сфері футболу. А ще цікавим фактом є те, що обидва футбольні клуби використовують один міський стадіон, розташування якого легко знайти скориставшись розділом карта Тернополя онлайн, на якому відображені усі самі цікаві міські заклади.

Усім ж гостям нашого привітного містечка обов’язково в пригоді стануть такі розділи як готелі Тернополя, в якому зібрані описи та ціни усіх місцевих закладів проживання, ресторани Тернополя, де висвітлюються ціни на комплексні пропозиції та нюанси меню, та розважальний форум Тернопіль, із усією гамою найцікавіших розваг нашого містечка.

Футбольна хвиля у Тернополі з роками не вщухає і не зупиняє свого руху. Вона росте, підіймається на вищі щаблі і стає гідним прикладом для молодших поколінь. Футбол у Тернополі був, є і буде завжди. Бо це здорово, спортивно, успішно, популярно і енергійно!

096 903 83 84

ternopil(at)visit.ua

©2014 visit. All rights reserved