Ситуації

Ельвіда Третяк: «Я мрію підкорити всесвітні танцювальні чемпіонати»

Ельвіда Третяк:  «Я мрію підкорити всесвітні танцювальні чемпіонати»

В її жилах тече кров відданого танцюриста. Саме тому вона й досі залишається вірною своєму захопленню.

Талановитий тренер з хіп-хопу, джас-фанку, диско та пілатесу Ельвіда Третяк вже понад 15 років невтомно радує учнів клубу «Денс Мафії» своєю майстерністю танцю.

«Я мрію підкорити всесвітні танцювальні чемпіонати і невимовно горджуся своїми учнями, разом з якими досягаю успіхів у танцювальному світ», – говорить Ельвіда.

Танці для неї – це повітря, котрим вона живе і дихає... Розпочиналось все як розвага, як хобі ще з дитинства, а тепер – це невід’ємна частина життя дівчини.

Світлана Марчук 22 липня, 20:55

0

2494

Коли у Вас вперше виникло бажання займатись танцями?

— Десь у 5 класі я почула, що в нашій школі відкривається танцювальна школа сучасного танцю. Одразу, прийшовши додому, з величезним захватом і ентузіазмом попросила у мами дозволу її відвідувати, так як гурток був на платній основі. Як зараз пам’ятаю, – це коштувало 10 гривень в місяць, смішна ціна на сьогоднішній день. І так в танцювальному світі я вже понад 15 років.

Наскільки мені відомо, Ви викладаєте хіп-хоп, джас-фанк, диско та пілатес. Скажіть, що Вам найбільше до вподоби з вище названих стилів? Чому саме цей стиль?

— Так, саме ці стилі я викладаю і всі мені до вподоби. Кожен із них є цікавим, різноманітним, насиченим рухами і смислом, але найбільше полюбляю хіп-хоп. Це в більшості модний вуличний стиль танцю, який зародився у Штатах і зараз активно розвивається у всьому світі і безпосередньо в нашому клубі «Денс Мафія», де танцює вже дуже багато хоперів вищої ліги, якими ми пишаємось.

Яке значення для розвитку танцюриста (і особисто для Вас) має участь у різноманітних танцювальних чемпіонатах, змаганнях?

— Участь у різноманітних танцювальних чемпіонатах та змаганнях має велике значення для розвитку танцюристів. Вона зароджує бажання бути найкращими, першими. Танцюристи стають впевненішими, сильнішими як і духом, так і фізично, артистичнішими і щасливішими, коли досягають поставлених цілей. Це надихає їх розвиватись і надалі, так як можливості в танцювальному світі є безмежними. А особисто для мене це величезне задоволення, коли мої діти на сцені, і вони отримують задоволення від свого виступу.

Скажіть, приміром, якщо людина взагалі не має танцювальних задатків, чи варто їй про це говорити? Чи танцювати можуть навчитися усі?

— Танець – це одна із мов, яку при бажанні може використати і оволодіти кожен з нас, навіть той, хто каже, що не має задатків чи не любить танцювати.

Назвіть кілька секретів, за допомогою яких Ви досягли кар'єрного успіху?

— Ну я ще не можу сказати, що я вже досягла кар’єрного успіху, але прагну і прикладаю максимум зусиль для цього. Адже справа, якою ти займаєшся, є однією із ключових аспектів нашого життя. Успіх можливо досягнути тільки тоді, коли ви закохані у свою справу і отримуєте від неї задоволення.

Чи є вікові обмеження для майбутніх учнів клубу «Денс Мафії»?

— Вікових обмежень немає. У нас дітки займаються від 3-х років і до необмеженого віку. Ми усіх раді бачити в нашому клубі і навчити всього, що вміємо і навіть того, чого ще не вміємо.

Скажіть Ельвідо, які етапи танцювального розвитку проходить учень «Денс Мафії»?

— Перший етап – це розпочати танцювати, а потім розвиватись за допомогою різноманітних виступів, змагань, майстер-класів, концертів, навіть чемпіонатів світу. Усе залежить від бажання і від поставлених цілей учнів.

Чому саме Ваш клуб повинні обрати усі, хто бажає навчитися танцювальному мистецтву? Яка його особливість?

— Наш клуб є найкращим). Його особливість у тому, що ми не просто танцювальний клуб, а ми є великою, дружньою сім’єю. Ми обожнюємо усіх своїх дітей і стараємось до кожного підібрати підхід, щоб навчання проходило цікаво, приємно і продуктивно. Ми працюємо з любов’ю.

Детальніше про клуб «Денс Мафія» та його тренерів шукайте у соціальних мережах.

Фото з архіву тренера.


096 903 83 84

ternopil(at)visit.ua

©2014 visit. All rights reserved