Події

Дворова спартакіада у Тернополі об'єднала усі масиви (фото)

Дворова спартакіада у Тернополі об'єднала усі масиви (фото)

Вперше за 20 років стадіон "Текстерно", що на проспекті Злуки, 15, приймає спортивне дійство та радіє веселим та завзятим вигукам дітей. Саме там у неділю, 22 червня, відбулося спортивне дійство "Дворова спартакіада", яке об'єднало учасників різного віку та усіх житлових масивів Тернополя. І саме таким способом активна громада Тернополя закликає зупинити плани міської влади щодо забудови стадіону житловими будинками.

Tania Khristiouk 23 червня, 18:10

0

2076

"Дворова спартакіада" у Тернополі зібрала чимало людей, серед яких цілі сім'ї активно та охоче приймали участь у конкурсах та спортивних змаганнях. У рамках дійства відбулися футбольні міні-турніри серед дворових дорослих та дитячих команд, показові виступи із боксу, кікбоксингу, фрі-файту, греко-римської боротьби, тейквандо, усі бажаючі могли зіграти у шахи, шахмати, регбі чи настільний футбол.

спартакіада

спартакіада

Заплановані також були і танцювальні виступи, проте у зв'язку із трагічними обставинами організаторам довелося відмовитися від розважальної частини, роблячи ставку лише на гартування національно-військово-патріотичного духу дітей та молоді.

спартакіада

Окрім мешканців прилеглих будинків у спартакіаді взяли участь і команди масивів Дружба, Східний, БАМ, були й учасники із Комбайнового заводу та з Гаїв Шевченківських.

- Я дужа рада, що такий захід провели саме на цьому стадіоні, - ділиться враженнями тернополянка Ірина. - Ми з допомогою активістів різних громадських організацій зараз боремося за "Текстерно", яке від нас хочуть забрати. На це місце мітить влада, щоб його забудувати, як зробили нижче, біля сімейних гуртожитків. В нас і так мало дитячих майданчиків, то ще й стадіон заберуть. Надіємося, що нас почують".

спартакіада

спартакіада

Попри дощову погоду настрій і великих, і маленьких учасників спартакіади до вечора залишався завзятим та радісним, адже і на їхній вулиці сьогодні свято.

Фото: Tania Khristiouk


096 903 83 84

ternopil(at)visit.ua

©2014 visit. All rights reserved