Дослідження

6 фундаментальних речей у весняному гардеробі тернополянки

6 фундаментальних речей у весняному гардеробі тернополянки

Весна, весна! Ах, пора і нашому гардеробчику прокинутися разом з нами після затяжної зимоньки-зими. Що буде актуальним? З чим і чому можна поєднувати шкіряні куртки? Чи потрібно викидати, здавалося б, вже трішки зношені і нудні речі?

Maryana 24 березня, 23:59

6

3033

Ці запитання, насправді, є дуже практичними для кожної з нас. Ми не рідко викидаємо або ж віддаємо подрузі те, що набридло, або ж те, що взагалі не потрібно. Але насправді, якщо ця річ якимось дивним чином опинилася на полицях нашого гардеробу, значить вона нам потрібна. Просто необхідно навчитися міксувати, компонувати одні речі з іншими так, що в результаті ви ніколи не захочете віддати полосату широку бліду футболку своїй найкращі подрузі.

Шкірянки, армійська парка, тільняшка, тренч, блейзер і своєрідний светр – дуже серйозні базові речі. Та чи потрібно до них відноситься так серйозно? Більше уваги приділіть обов’язковим елементам, які можуть і повинні змінюватись.

Шкірянки (косуха)

Одівайте з речами спокійного кольору і прямого крою. Багато хто любить рок, але класику любить більшість.


6 фундаментальних речей у весняному гардеробі тернополянки

Рожевий тренч

Весна, вона така різноманітна і кольорова! Не потрібно обирати плащі темного кольору. Тренчі обирайте світлого, а бажано навіть рожевого кольору. Не бійтеся експериментувати. Вільний рожевий і легкий крій перетворять серйозний тренч в найбажаніший плащ у світі.

Тільняшка

Ось і прийшла справа до ношеної полосатої футболки. Ми не будемо її нікому віддавати, а злегка добавимо їй впевненості і контрасту. Найкращий спосіб підбадьорити полосату тільняшку – добавити до неї аксесуар з більш насиченою графікою. І не поспішайте викидати «за борт» вашого гардеробу тільняшку, пам’ятайте, це вічний тренд. Її можна компонувати з багатьма речами і вона завжди буде в стилі.

Плетений светр

Сильне міксуємо з легким. Об’ємний плетений светр ідеально зійдеться з легкою яскравою сукнею чи спідницею.


Бежевий блейзер

Ідеальною компанією для бежевого блейзера буде сорочка і аксесуари нейтрального кольору.

Армійська парка

Ця річ є найсерйознішою у нашому гардеробі. Армійська парка тільки своїм виглядом дає зрозуміти, що вона «сидить» на серйозній людині. Тож, армійська куртка зробить більш жорстоким навіть найбільш невимушений образ.

Гість, 08 Квітня, 2014 16:43

сьогодні зайшла в магазин тіпа італійського одягу, жах! по-перше барахло хутірське, ціни - космічні. де вони то понабирали?

Гість, 03 Квітня, 2014 19:57

ой, як я хочу вже обновочку... цього року беру курс на короткі спіднички)

Гість, 31 Березня, 2014 19:12

я куртку кожану купив, за скільки неважно) але порвался через місяць. не віддали гроші на базарі.

Гість, 28 Березня, 2014 12:56

справжню шкіру потрібно купувати або ж у спеціалізованих магазинах (тому що вони дадуть вам квитанцію та можуть показати документи) або ж у місцях, які спеціалізуються саме на таких виробах (ярмарки, виставки шкіри). До речі, у Тисмениці справді під час ярмарку можна придбати хороший виріб зі шкіри і за невисоку ціну.

Гість, 27 Березня, 2014 16:38

в нас взагалі дуже тяжко стильно вдягнутися. В бутіках ціни космічні, в Хмельницьку така сама річ в 2 рази дешевша. На базарі на лахах обріхують. Треба їхати в Одесу чи Хмельницький, або в Карпати коли в них там ярмарка шкірянок, щоб нормально запастися на цілий рік.

Показати всі коментарі...

Гість, 27 Березня, 2014 16:32

такі плащики, піджачки і светри ще можна купити, а ось шкіряні куртки чомусь дуже часто у нас продають замінники, обманюють на ринку. Ще б навчитися відрізняти спрвжню якісну шкіру від фуфла. Ну не буду ж підпалювати куртку на базарі, щоб провірити горить чи ні)


096 903 83 84

ternopil(at)visit.ua

©2014 visit. All rights reserved